Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Орлівська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04390848) був реорганізований і увійшов до складу Свеської громади

План​ роботи Орлівської сільської ради на  2018 рік

I квартал

1. Про виконання  Програми економічного та соціального розвитку населених пунктів Орлівської сільської ради на 2017 рік.
  2. Про виконання  Програми благоустрою населених пунктів Орлівської сільської ради на 2017 рік.
  3. Про виконання  Програми  соціального захисту населення Орлівської сільської ради на  2017 рік.
  4. Про  виконання бюджету сільської ради за 2017  рік.

II квартал

1. Про виконання бюджету сільської ради за І квартал 2018 року.
  2. Про стан  забезпечення законності та правопорядку на території ради.
  3. Про стан пожежної безпеки на підвідомчій території за  І півріччя 2018 року

III квартал

1. Про стан підготовки підприємств, установ та організацій до роботи  в осінньо-зимовий період 2018-2019 років на території ради.
  2. Про затвердження ставок земельного податку на 2019 рік.
  3. Про затвердження податків та зборів на території Орлівської сільської ради на 2019 рік.
  4. Про виконання бюджету сільської ради за І півріччя 2018 року.

IY квартал

1. Про виконання бюджету за 9 місяців 2018 року.
  2. Про план роботи сільської ради на  2019 рік.
  3. Про затвердження Програми економічного та соціального розвитку населених пунктів Орлівської сільської ради на 2019 рік.
  4. Про затвердження Програми благоустрою населених пунктів Орлівської сільської ради на 2019 рік.
  5. Про затвердження Програми  соціального захисту населення Орлівської сільської ради на  2019 рік.
  6. Про затвердження Програми охорони навколишнього природнього середовища на території Орлівської сільської ради на 2019 рік.
  7. Про стан пожежної безпеки на підвідомчій території за 2018 рік.
  8. Про стан забезпечення законності та правопорядку на підвідомчій території.
  9. Звіт сільського голови про роботу виконавчого комітету сільської ради за 2018 рік.

Секретар сільської ради                                                              О.В.Качан

rada.org.ua - портал місцевого самоврядування

Vlada.online - розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування